Folia malarska i budowlana

Folia malarska - skuteczna ochrona przed zabrudzeniem

Folia malarska jest obecnie wykorzystywana podczas wielu prac. Sprawdza się idealnie do ochrony przedmiotów wyposażenia wnętrz przed zabrudzeniem, chociażby podczas malowania. W ofercie mamy szeroki wybór folii malarskiej. Najbardziej popularnym rozmiarem jest 4x5 m czyli 20 m2. Sprawdza się ona do okrycia mebli, podłóg czy też zasłaniania okien i drzwi podczas wykonywania prac remontowych i malarskich. Asortyment obejmuje wersje cienkie, średnio grube, jak i bezbarwne wytrzymałe na rozrywanie. Wszystkie oferowane produkty wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, które sprawia, że idealnie spełniają swoją rolę.

Mocne i wytrzymałe folie malarskie zaleca się wykorzystywać przy gruntownych remontach. Ich cieńsze wersje sprawdzą się podczas drobnych napraw czy malowania. Skutecznie chronią przed wszelkimi zanieczyszczeniami, zarówno z farby, zaprawy jak i kleju.

Sprzedawane produkty to folie wymagające dodatkowego przyklejenia za pomocą np. taśmy malarskiej. Zastosowanie taśmy daje gwarancję pozostania tworzywa we właściwym miejscu. Zwiększa to bezpieczeństwo w trakcie wykonywania prac, ale też pozwala utrzymać porządek.

Folia czy kurtyna?

Z uwagi na niską cenę folia malarska jest rozwiązaniem wybieranym przez wielu specjalistów. Jej wielkość sprawia, że idealnie zakrywa drzwi, aczkolwiek niestety nie zapewnia skutecznej ochrony przed przedostawaniem się pyłów i zanieczyszczeń do pozostałych pomieszczeń. Samo jej dopasowanie do drzwi wymaga odpowiedniego przycięcia, a i tak nie da takiego efektu jak kurtyna foliowa. Folii malarskiej mówimy TAK do osłonięcia przedmiotów, mebli i wszelkich elementów wyposażenia. Jest niezwykle przydatna i zdecydowanie warto ją mieć podczas remontu. Jeśli jednak chcesz skutecznie ochronić pozostałe wnętrza przed kurzem – lepiej sprawdzi się kurtyna.

Folia malarska – skuteczna ochrona przed zabrudzeniem

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry