Taśmy

Taśma ostrzegawcza. Taśma antypoślizgowa. Taśma winylowa.

Sprzedaż hurtowa taśm, mamy szerokie możliwości w kwestii negocjacji cen, ponieważ jako producent taśm ostrzegawczych, także importer taśm antypośizgowych i dystrybutor taśm produkcji krajowej możemy zoferować najniższe cenye. Najpopularniejsze taśmy ostrzegawcze oferujemy klientom potrzebującym ogrodzić teren budowy lub trasę imprezy sportowej. Jeden z modeli taśm ostrzegawczych - taśma podłogowa do wyznaczania ciągów komunikacyjnych w magazynach jest najwyższej jakości pod względem jakości klejących jak i grubości.

Klika innych produktów -  taśma akustyczna, dwustronna, lakiernicza, malarska, naprawcza, ostrzegawcza i tynkarska. Co warto o nich wiedzieć?

Jedną z oferowanych jest taśma ostrzegawcza dostępna w szerokiej gamie kolorów. Do najbardziej popularnych należy biało-czerwona. Mamy też w sprzedaży niebiesko-białą lub biało-zieloną. Podczas zawodów sportowych najlepiej sprawdza się biało-zielona. Jest ona idealna do znakowania np. odcinków specjalnych. Następną propozycją jest taśma ostrzegawcza żółto-czarna i podobna taśma ostrzegawcza żółto-czerwona wyprodukowana przy wykorzystaniu najmocniejszej foli. Każda z nich jest dostępna w dwóch szerokościach: 70 mm i 80 mm. Najmocniejszą z oferowanych jest taśma ostrzegawcza o grubości 35 mikrometrów. Jest ona niezwykle wytrzymała na rozciąganie, dlatego sprawdza się w wymagających sytuacjach.

Co jeszcze proponujemy?

W asortymencie mamy także taśmę lakierniczą. Produkt znanej i cenionej przez Klientów firmy Gerband. Jest ona najbardziej rozpowszechnioną i uznawaną taśmą lakierniczą niemieckiego producenta. Jak już wspominaliśmy, sprzedajemy też taśmę akustyczną, dwustronną, malarską, naprawczą i tynkarską. Jeśli chodzi o taśmę naprawczą duct-tape to mamy ją dostępną w kilku najczęściej używanych wariantach: duct tape srebrna nazywana silver tape, znana jako taśma naprawcza lub taśma uniwersalna.

Kolejnym praktycznym produktem są taśmy pakowe zwykłe ekonomiczne z klejem hot-melt, kauczukowym, a także PVC  dla bardziej wymagających.

W sprzedaży mamy również papier do pakowania oraz impregnowany (parafinowany) wykorzystywany w przemyśle meblarskim czy w branżach produkcyjnych.

Z uwagi na długoletnią współpracę z polskimi producentami papieru impregnowanego i parafinowego są one dostępne w każdej potrzebnej ilości w atrakcyjnej cenie. Jest to element, który zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji.

Taśmy malarskie i wiele innych – szeroki wybór produktów

Jest 109 produktów.

Pokazano 1-50 z 109 pozycji

Aktywne filtry