Taśma ostrzegawcza biało-czerwona 80mm/100m
  • Taśma ostrzegawcza biało-czerwona 80mm/100m

Taśma ostrzegawcza biało-czerwona 80mm/100m

3,40 zł
Wysyłka w 24h

Taśma ostrzegawcza biało czerwona.

Szerokość - 80mm

Długość - 100m

Grubość taśmy  25 - 28 mikronów

Opakowanie zbiorcze - 60 sztuk

Ilość
Dostępny

OPIS PRODUKTU

Podczas pracy zdarza się wiele sytuacji, w których będzie przyda się taśma ostrzegawcza bało-czerwona.  Szczególnie roboty drogowe, dziury w jezdniach które należy ogrodzić np: taśmą ostrzegawczą. Taśmę ostrzegawczą oraz wiele innych sytuacji w których łatwa w użyciu taśma pomoże zabezpieczyć też miejsce wypadku.

Taśma ostrzegawcza biało czerwona - taka kolorystyk przyjęła się jako taśma zabezpieczająca niebezpiecznych miejsc. Taśmy w tych kolorach to kolory które można używać też w innych sytuacjach niż zabezpieczenie niebezpiecznego terenu: imprezy sportowe gdzie można oznaczyć różnymi kolorami taśm poszczególne odcinki tras. Taśma ostrzegawcza to produkt, który w wielu przypadkach pomaga zwiększyć bezpieczeństwo na drogach, zwłaszcza na trasach szybkiego ruchu. Taśma powinna być rozłożona w taki sposób, aby pozostała dobrze napięta, dzięki czemu kierowcy dostrzegą ją nawet z większej odległości.

Wysokiej jakości taśma ostrzegawcza biało czerwona jest odporna na rożne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg czy mróz. W przypadku taśmy ostrzegawczej biało zielonej rozciągniętej wzdłuż trasy rajdu, biegu lub innego typu zawodów każdy zawodnik który bierze udział w takim wydarzeniu  z daleka będzie widział przebieg trasy. 

To dzięki taśmie ostrzegawczej kierowcy mają szansę z daleka zauważyć niebezpieczną sytuację na drodze i  wcześniej ją ominąć. Produkt charakteryzuje się skośnie drukowanymi pasami ostrzegawczymi, które wyróżniają się w otoczeniu.

Taśma ostrzegawcza do zabezpieczania niebezpiecznych miejsc  takich jak wykopy , place budów itp. Taśma na folii polietylowej o grubości 0,025mm. Znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba oznaczenia miejsc niebezpiecznych. 

3599 Przedmioty