Taśmy ostrzegawcze, antypoślizgowe, sprzedaż hurtowa taśm.

Irge-system - producent taśm, sprzedaż hurtowa i detaliczna z powodzeniem od 10 lat folii stretch, folii ochronnych, taśm ostrzegawczych itp. Konsekwencja w działaniu, nieustanne inwestycje oraz dbałość o stabilną jakość produktów przekładają się na stały rozwój i owocują długotrwałą współpracą z naszymi Klientami. 

Z wszystkich produktów warto zwrócić szczególną uwagę na taśmy ostrzegawcze które cieszą się największym zainteresowaniem dzięki temu, że mamy największy wybór taśm ostrzegawczych, które można podzielić na taśmy do samoprzylepne i bez klejowe. 

Jesteśmy dystrybutorem oraz producentem wybranych taśm ostrzegawczych. Taśmy winylowe i taśmy antypoślizgowe stosowane w przemyśle jak i przez indywidualnych klientów zawsze spełniają swoje zadanie. Taśmy winylowe mamy dostępne w kilku kolorach, najbardziej popularne żółto czarne wykorzystywane do wyznaczania ciągów komunikacyjnych.

Taśmy antypoślizgowe z mocnym klejem łatwo przylegają do klejonych powierzchni. Możemy także pochwalić się współpracą z producentami dyspenserów, które z pewnością przypadną go gustu sporej części Klientów. Jednym z nich jest dyspenser Szwed, który jest dostępny w ofercie w kilku odmianach. Najważniejszą jego zaletą jest fakt, że zapewnia Klientom ciszę podczas zaklejania kartonów. Kolejnym rodzajem jest aplikator do taśmy pakowej, który ma wbudowany hamulec, jednak jego konstrukcja sprawia, że jest nieco głośniejszy niż dyspenser  typu Szwed.

 Celem nadrzędnym działania firmy jest zadowolenie Klientów poprzez oferowanie im produktów najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy przekonani, że udało nam się ten cel osiągnąć!

Cieszymy się, że oferowane taśmy ostrzegawcze biało czerwone są coraz częściej wykorzystywane przez jednostki samorządowe, które cenią współpracę z polskimi producentami.

Jesteś zainteresowany współpracą? Informujemy, że wszelkie zamówienia i pytania o inne produkty Klienci mogą składać telefonicznie lub mailowo. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer (+48) 793 142 242, bądź też napiszesz wiadomość na adres e-mail: biuro@irge-system.pl  Jesteśmy do Twojej dyspozycji.