Taśma ostrzegawcza biało zielona 70mm/100m
  • Taśma ostrzegawcza biało zielona 70mm/100m
  • Taśma ostrzegawcza biało zielona 70mm/100m

Taśma ostrzegawcza biało zielona 70mm/100m

3,30 zł
Wysyłka w 24h

Taśma ostrzegawcza biało zielona 70mm/100m

Szerokość - 70mm

Długość - 100m

Grubość taśmy  25 - 28 mikronów

Taśmy są pakowane w kartonach po 60 sztuk.

Ilość
Dostępny

OPIS PRODUKTU

Podczas pracy zdarza się wiele sytuacji, w których będzie przyda się taśma ostrzegawcza bało- zielona.  Szczególnie roboty drogowe, dziury w jezdniach które należy ogrodzić np: taśmą ostrzegawczą. Taśmę ostrzegawczą oraz wiele innych sytuacji w których łatwa w użyciu taśma pomoże zabezpieczyć też miejsce wypadku.

Kolorystyka taśmy jest jednoznaczna i z góry ustalona. w Tym przypadku kolory taśmy biało zielone to kolory które można używać w innych sytuacjach niż zabezpieczenie niebezpiecznego terenu: imprezy sportowe gdzie można oznaczyć różnymi kolorami taśm poszczególne odcinki tras. Taśma ostrzegawcza to produkt, który w wielu przypadkach pomaga zwiększyć bezpieczeństwo na drogach, zwłaszcza na trasach szybkiego ruchu. Taśma powinna być rozłożona w taki sposób, aby pozostała dobrze napięta, dzięki czemu kierowcy dostrzegą ją nawet z większej odległości.

Wysokiej jakości taśma ostrzegawcza jest odporna na rożne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg czy mróz. W przypadku taśmy ostrzegawczej biało zielonej rozciągniętej wzdłuż trasy rajdu, biegu lub innego typu zawodów każdy zawodnik który bierze udział w takim wydarzeniu  z daleka będzie widział przebieg trasy. 

To dzięki taśmie ostrzegawczej kierowcy mają szansę z daleka zauważyć niebezpieczną sytuację na drodze i  wcześniej ją ominąć. Produkt charakteryzuje się skośnie drukowanymi pasami ostrzegawczymi, które wyróżniają się w otoczeniu.

Taśma ostrzegawcza do zabezpieczania niebezpiecznych miejsc  takich jak wykopy , place budów itp. Taśma na folii polietylowej o grubości 0,025mm. Znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba oznaczenia miejsc niebezpiecznych.

Taśma ostrzegawcza to rodzaj taśmy samoprzylepnej, która jest stosowana do oznaczania niebezpiecznych miejsc lub sytuacji. Taśma ostrzegawcza może być stosowana w różnych miejscach, takich jak budynki, magazyny, fabryki i wiele innych. Taśma ostrzegawcza jest zwykle koloru żółtego i czarnego lub czerwonego i białego. 

1288 Przedmioty