Taśma ostrzegawcza biało-czerwona 80mm/100m
  • Taśma ostrzegawcza biało-czerwona 80mm/100m

Taśma ostrzegawcza biało-czerwona 80mm/100m

4,18 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Taśma ostrzegawcza biało czerwona.

Szerokość - 80mm

Długość - 100m

Grubość taśmy  25 - 28 mikronów

Opakowanie zbiorcze - 60 sztuk

Ilość
Dostępny

OPIS PRODUKTU

Podczas pracy zdarza się wiele sytuacji, w których będzie przyda się taśma ostrzegawcza bało-czerwona.  Szczególnie roboty drogowe, dziury w jezdniach które należy ogrodzić np: taśmą ostrzegawczą. Taśmę ostrzegawczą oraz wiele innych sytuacji w których łatwa w użyciu taśma pomoże zabezpieczyć też miejsce wypadku.

Taśma ostrzegawcza biało czerwona - taka kolorystyk przyjęła się jako taśma zabezpieczająca niebezpiecznych miejsc. Taśmy w tych kolorach to kolory które można używać też w innych sytuacjach niż zabezpieczenie niebezpiecznego terenu: imprezy sportowe gdzie można oznaczyć różnymi kolorami taśm poszczególne odcinki tras. Taśma ostrzegawcza to produkt, który w wielu przypadkach pomaga zwiększyć bezpieczeństwo na drogach, zwłaszcza na trasach szybkiego ruchu. Taśma powinna być rozłożona w taki sposób, aby pozostała dobrze napięta, dzięki czemu kierowcy dostrzegą ją nawet z większej odległości.

Wysokiej jakości taśma ostrzegawcza biało czerwona jest odporna na rożne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg czy mróz. W przypadku taśmy ostrzegawczej biało zielonej rozciągniętej wzdłuż trasy rajdu, biegu lub innego typu zawodów każdy zawodnik który bierze udział w takim wydarzeniu  z daleka będzie widział przebieg trasy. 

To dzięki taśmie ostrzegawczej kierowcy mają szansę z daleka zauważyć niebezpieczną sytuację na drodze i  wcześniej ją ominąć. Produkt charakteryzuje się skośnie drukowanymi pasami ostrzegawczymi, które wyróżniają się w otoczeniu.

Taśma ostrzegawcza do zabezpieczania niebezpiecznych miejsc  takich jak wykopy , place budów itp. Taśma na folii polietylowej o grubości 0,025mm. Znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba oznaczenia miejsc niebezpiecznych. 

4298 Przedmioty

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt